Konkurs noworoczny 2022/23

Opublikowano: poniedziałek, 19 grudzień 2022

Drogie Uczennice, drodzy Uczniowie,

Do końca roku zostało już niewiele czasu, Święta i sylwester zbliżają się wielkimi krokami, a my już myślimy o… nowym roku 2023! Jaki on będzie? Co się wydarzy na świecie, w Polsce, w naszej okolicy, w Szkole? Czy misja Artemis umożliwi powrót człowieka na Księżyc? Ile medali zdobędzie Polska w letnich Igrzyskach Europejskich 2023 w Krakowie? A może na garwolińskiej strefie inwestycyjnej zbudują fabrykę Lego? Podobno Robert Lewandowski przyjedzie zagrać z nami pierwszy mecz na nowych boiskach szkolnych!

Chcielibyśmy usłyszeć, co Wy myślicie o przyszłości, o nadchodzących kolejnych 365 dniach, co nas czeka, co powinno się wydarzyć? Dlatego ogłaszamy konkurs noworoczny: „Dwa-Zero-Dwa-Trzy – jaki będzie powiedz Ty!”. Zabawcie się we wróżbitę-wizjonera i napiszcie do nas Wasze prognozy, przewidywania, oczekiwania na rok 2023. Zastanówcie się zarówno nad dużym światem (kosmos, Ziemia jako planeta, co się może wydarzyć np. w Afryce itp.), ale też nad tym mniejszym, otaczającym nas na co dzień – nasza Szkoła, miejsce gdzie mieszkamy, okolica. Liczą się pomysłowość i kreatywność, ograniczeniem niech będzie wyłącznie Wasza wyobraźnia.

Niech to będą Wasze pomysły, napiszcie je sami na kartce, na komputerze, nagrajcie wiadomość głosową – jak Wam wygodnie. Być może młodsi będą potrzebowali pomocy rodziców – nie ma problemu; ważne, żeby to były Wasze pomysły a nie rodziców. Tym razem interesuje nas wyłącznie treść  - Wasza wizja 2023 roku - a nie forma; nie będziemy więc sprawdzać błędów, wstawiać przecinków itp., o to się nie martwcie. Po prostu zróbcie to tak, żebyśmy byli w stanie to rozczytać – to wystarczy.

Prace nie powinna zająć więcej jak jednak strona A4. Wysyłajcie je na nasz adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie zapomnijcie się podpisać! Przewidujemy nagrody – vouchery na wizytę w Centrum Nauki Kopernik - w kilku kategoriach wiekowych. Najciekawsze pomysły opublikujemy też na naszej stronie internetowej.

Wszystkie szczegóły konkursu już wkrótce w regulaminie na naszej stronie w zakładce Dokumenty >>> Konkursy